Na łamach portalu I Love Słubice mieliście już okazje zapoznać się z programem „Klasykiem do salonu”, w którym Miłosz Izdebski przeprowadza wywiady ze znanymi osobami z naszego (i nie tylko!) regionu w klasycznym garbusie z 1965 roku. Jeżeli jeszcze nie widzieliście, to polecamy kliknąć i nadrobić. Niniejszym mamy przyjemność ogłosić, iż objęliśmy patronatem medialnym najnowszy projekt słubickiego stylisty. Na razie nie możemy zdradzić na ten temat więcej informacji, ale możecie nam wierzyć, że Miłosz jeszcze miło zaskoczy naszych czytelników. Tymczasem z okazji rozpoczęcia naszej współpracy ogłaszamy KONKURS!

Do wygrania upominki I Love Słubice (w tym powszechnie pożądany przez wszystkich kubeczek?) oraz zestaw trzech kosmetyków do pielęgnacji włosów firmy Wella. Co trzeba zrobić? Wystarczy zarejestrować się na naszym portalu (jeden KLIK!) i poniżej tego wpisu dodać komentarz „Wella z I Love Słubice”. Rozwiązanie konkursu już 2 lipca!

Idea stojąca za naszym portalem to przede wszystkim otwartość na potrzeby mieszkańców powiatu słubickiego. Zachęcamy Was do angażowania się w życie I Love Słubice. Dodawajcie komentarze, twórzcie blogi mieszkańców (opublikowanie pierwszego wpisu zajmie Wam dosłownie kilka chwil – sprawdźcie sami), podrzućcie fajną fotkę do redakcji, dodajcie swoją firmę do katalogu lub wydarzenie do kalendarza powiatu słubickiego (może to zrobić każdy, to banalnie proste) Wasze najfajniejsze aktywności nagrodzimy dodatkowymi zestawami upominków I Love Słubice!

Zapraszamy Was do obserwowania Akademii Fryzjerskiej AF Miłosz Izdebski oraz naszego profilu na Facebooku.

36 odpowiedzi

    1. Pani Izo, nagrody czekają na odbiór. Serdecznie zapraszamy w godz. 9-17 od poniedziałku do piątku pod adres plac Wolności 9b, 69-100 Słubice.